gun-temizlikgun-temizlik

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartman Temizliği hizmetimizde her gün kullandığımız apartmanlarımızın merdivenlerini asansörleri korkulukları ve benzeri gerekli tüm yerlerin temizliğini yapmaktayız. Apartman temizliğinde hijyen çok önemli bir konudur. Çünkü her apartmanda bodrum ve otopark gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda haşereler ve karıncaların barınmaması için bu alanların temizliğinin çok iyi yapılması gerekmektedir. GÜN TEMİZLİK olarak hijyene çok önem vermekteyiz.

Apartman temizliği için gereken ne varsa uzman personelimiz ve çevre dostu temizlik araç gereçlerimiz ile yaşam alanlarınıza zarar vermeden yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de temiz bir ev için ilk ve son nokta, temizlik.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Apartmanınızın genişliği, kat sayısı ve şartlarına göre personel sayısı belirlemekteyiz.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Apartman temizliği ne kadar zaman alıyor? – Apartmanınızın kat sayısı ve durumuna göre temizlik süresi değişebilmektedir.