gun-temizlikgun-temizlik

BANKA TEMİZLİĞİ

Firmamız tarafından sunulan banka temizliği hizmeti, firmamızın temizlik deneyimi ve uzmanlığı ile temizlik talep eden finans kurumunun kurallarının harmanlanması ile sunulmaktadır. Bu sayede hem kurumun çalışanları ve müşterileri temizlik işleminden olumsuz etkilenmemekte hem de ortamda yeterli hijyen ve düzenin sağlanması sebebiyle herkes için memnuniyet sağlanmaktadır. Banka temizliği yapılırken iç ve dış temizlik olmak üzere iki temel uygulama yapılmaktadır.

Buna göre kurumun iç kısmında çalışanların bulunduğu alanlar ile müşterilerin kullandığı kısımlar dikkatle temizlenmektedir. Özellikle bekleme alanındaki koltukların ve çalışan ile müşterinin temas ettiği işlem masalarının temizlenmesi hijyenik banka temizliği açısından önemli bir konudur. Bu kısımlar çok sayıda kişinin temas etmiş olması nedeniyle etkili bir malzeme ile günlük olarak temizlenmelidir.

Temizlik sırasında, kurumun temel çalışma araçları olan teknolojik cihazlara zarar verilmemesi için bu kısımlarda özel yöntem ve malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca dosyaların konulduğu dolaplar da temizlenmekte ve bu sırada belgelere herhangi bir zarar verilmemesi için özenli bir çalışma yürütülmektedir.

Bu noktada banka temizliği yapılırken gizliliği olan belge ve dosyalar konusunda kurumun belirlediği ölçütlere göre hareket edilmektedir.Bu işlemlerin bir başka boyutunu da cepheler ve seramik yüzeyler oluşturmaktadır.

Bu kurumlar genellikle yüksek camlı dış cephelere ve parlak zemin kaplamalarına sahip olduğundan banka temizliği kapsamında camların temizlenmesi ve yerlerin sürekli temiz kalacak şekilde temizlenmesi de önemlidir.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.