gun-temizlikgun-temizlik

GEMİ ve YAT TEMİZLİĞİ

Yat temizlik personelleri ve uzman kadroları ile gemi temizliği ve yat temizliğinde çığır açmıştır. Modern donanımları, yeni teknolojik sistemleri, bilinçli hijyen anlayışı olan kadrolar ile birleştirerek hem görselliğe, hemde işleve önem vermiştir.

Gemi ve Yat temizliği hizmetleri, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Gün Temizlik firması gemi ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda Gün Temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur. Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile gemi temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde veren Gün Temizlik, gemi ve yatlarınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.