gun-temizlikgun-temizlik

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır? Pratik Temizleme Yöntemleri

Günlük yaşamımızda sık sık kullandığımız buzdolapları mutfakların demirbaşları arasında yerini alır. Buzdolaplarının sürekli kullanılmasından dolayı kirlenmesi de muhtemeldir. Buzdolabı temizliği sağlığımız açısından önemli bir yere sahiptir. Buzdolapları her ne kadar temiz görünse de aslında periyodik olarak temizlenmeyi gerektirir.

Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonu yapılırken sıklıkla tercih edilen zebra perde hemen hemen her mekana uyum sağlaması ile öne çıkıyor. Hem güneşlik hem de tül perde kullanımını bir arada sunar. Pratik bir kullanıma sahip olması da perdenin tercih edilebilirliğini artırır. Şeritli bir yapısının olması güneş ışığının önemli bir kısmını önleyerek gölge alanların oluşturulmasını sağlar.

Parke Temizliği Nasıl Yapılır?

Zeminde olmazsa olmazlardan olan parkelerin temizliği ve bakımının gerektiği gibi yapılması zeminlerin daha hijyenik olmasını sağlar. Bilhassa ahşap parkeler hem en çok kullanılan hem de iki büyük düşmanı olan zemin kaplamalarıdır. Parke temizliği yaparken parkelerin yüzeyinde oluşan çizikler ve su sağlıksız olmasına ve hızla çürümesine neden olabilir. Özellikle parkelerin sulu sulu silinmemesi gerekir. Aksi halde parkeler şişmeye ve açılmaya başlar.

Evdeki Ürünlerle Kolayca Yapabileceğiniz 10 Temizlik Malzemesi

Eviniz veya iş yerinizde temizlik yaparken veriminizi artırmanın en önemli yöntemi; yüzeye uygun, doğru ev temizlik malzemeleri kullanmaktır.
Ev ve ofis temizliği sürecinde enerji ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak bu yöntem, her türlü yaşam alanında kaliteli bir uygulama ve güzel sonuçları beraberinde getirecektir. Zira, hangi yüzeye temizlik yapılacaksa ona uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.

1 2 3 5