gun-temizlikgun-temizlik

OKUL ve DERSHANE TEMİZLİĞİ

Okul denildiğinde akıllara sınıflar gelse de okullar sadece sınıflardan ibaret değildir. Sınıflardan başka ayrıca koridorlar, laboratuvarlar, öğretmen ve yönetim odaları, okulun bahçesi ve en önemlisi de okul tuvaletleri düzenli olarak temizlenmelidir bu kalabalık ortamlar gün içinde birkaç kez temizlenmediğinde önemli sağlık sorunları ortaya çıkabilecektir. Bu sağlık sorunlarının olmaması için de temizliğin hijyenik bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yapılacak bu temizlik öğrenciler okula gelmeden mutlaka yapılmış olmalı ve öğrencilerin temiz bir ortamda güne başlamaları sağlanmalıdır. Onların temizlik için kullanılan deterjan kokularından ve kimyasallarından etkilenmeleri de bu şekilde önlenmiş olur. Bunun yanında tuvaletler ve koridorlar gün içinde mutlaka birkaç kez temizlenmelidir ve bu işlemler de çocukların derste olduğu saatlerde yapılmalıdır.

Okul temizliği oldukça özen ve dikkat isteyen bir şey olduğu için bu temizliği yapacak olan ekibi seçerken mutlaka çok dikkatli olmalı ve kurumsal olarak çalışan işini aksatmayacak ve her zaman vaktinde temizliğini yaparak okulu temiz tutmanın yanında sizi de ailelere karşı zor duruma düşürmeyecek olan firmayı seçmelisiniz. Biz firma olarak her zaman işimizi profesyonel olarak yapmakta ve sizin okulunuzun beyaz bayraklı örnek gösterilen okullar arasında olmasını yaptığımız hijyenik temizlik ile sağlamaktayız. Geniş personelimiz ile işimizi hiç aksatmamaya önem veriyor ve okulunuzda okuyan çocukları kendi çocuklarımız olarak görüyor ve onların sağlıklarının korunması için hijyeni tam olarak sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.