gun-temizlikgun-temizlik

FUAR ve STAND TEMİZLİĞİ

Firmamız fuar temizliği alanında gerekli ne varsa süre boyunca başarılı bir şekilde yapmaktadır. Sergilenen ürün temizliklerinden kullanılan masa temizliklerine kadar titizlikle çalışır. İkramlıkların sunulduğu alanın temizliğine gereken hassasiyeti gösterir. Çöplerin boşaltılması ve zeminlerin temiz olması için hiçbir detayı atlamadan çalışır. Ziyaretçiler gelmeden evvel tüm aşamaları bu şekilde tamamlayan firmamız ziyaretçilerden sonrada temizliği yine aynı özenle tamamlar.

Fuarlarda stand kurulumları ve hazırlık aşamaları etrafı kirleten ve dağıtan önemli faktörlerdendir. Bu alanda da siz değerli müşterilerimizin güvenle yanında oluruz. Kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesine çok dikkat ederiz. Çünkü her ürüne aynı malzemeyi kullanmamak gerektiğinin bilincindeyiz. Müşterilerimizin kullandıkları malzemelere ve ürünlerine göre en uygun olan temizlik yolunu seçeriz. Dilerseniz koruyucu ürünler ve parlatıcı malzemelerle sunumunuza artılar sağlarız.

Firmamız, büyük standların temizliği ve bakımı konusunda da sizlere destek vermektedir. Teknik ekibimizin genişliği ve malzemelerimizin fazlalığı nedeniyle bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Firmamızdan bilgi almak ve fiyat konusunda görüşmek için 7/24 haberleşebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan arayarak elemanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz. Güvenilir ve köklü ekibimiz, güçlü kadrosuyla birlikte standlarınızın hazırlığı ve temizliği konusunda size gerekli desteği sağlar.

İç ve dış alan standlarda temizlik sağlanarak, son teslimatlar yapılır. Dediğimiz gibi fuar aralarında, ihtiyaç dahilinde de ekiplerimiz her zaman size destek olurlar. Siz de zamandan ve nakitten tasarruf etmek istiyor ve standlarınızın hemen yetişmesini istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.