gun-temizlikgun-temizlik

Şirket Tarihçesi

Hakkımızda

Gün Temizlik, hizmet sektöründe 2015 yılından beri edinmiş olduğu tecrübe ve bilgisiyle, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır. Modern çalışma metotları ile her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, kuruma özel hizmet veya entegre hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.
Türkiye’nin en hızlı büyüyen şahıs firmalarının başında gelmektedir.
Çalışmalarımız gerek bireysel olarak gerekse grup olarak hizmet verildiği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir.
Yaşadığınız ortamlara temizlik kokusu ve hijyen ile imzamızı atıyor, temizlik konusundaki hassasiyetinizi ve temizlik sonrası memnuniyetinizi ön planda tutuyor, karşılıklı güvenin oluşturduğu işbirliklerimizin yıllarca sürmesini istiyoruz

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Akreditasyon & Ödüller

Müşteri Yorumları

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının zaman içindeki gelişim ve değişimlerini sürekli olarak izliyoruz. Değişim koşullarına ve yeni oluşan beklentilerine anında cevap verebilmek için Denetim Servisimiz 24 saat kesintisiz çalışıyor. İçinde bulunduğumuz döneme kadar 100 den fazla referans sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmış ve kartvizitini büyük firmalar içerisinde yerleştirmiştir.