gun-temizlikgun-temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik; ev ve iş ofis yerlerinin yenilenmesi ya da yeni yapılan binaların inşaat sonrası harç, moloz ve alçı gibi kalıntılardan temizlenmesidir. Evinizin inşaat sonrası oturmaya hazır hale getirilmesi için yapılan detaylı temizlik hizmeti olarak da adlandırabiliriz.

Bu hizmetimizde evinizde yada ofisinizin inşaat zamanından kalan tüm kirini pisliğini dezenfekte ediyor havanızı değiştiriyoruz.

Eğer ofisinizde yada evinizde bir tadilat yaptırdıysanız. Bu hizmetimizden kesinlikle faydalanmanız gerekmektedir. Çünkü inşaat ortamındaki hava temiz bir hava değildir. Profesyonel makineler yardımı ile biz bu havanın değişimini sağlıyoruz.

Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Bu nedenle uzman temizlik personeli ekibimiz ve gelişmiş son teknoloji temizlik malzemelerimizle inşaat sonrası temizliğinizde Gün Temizliği tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.