gun-temizlikgun-temizlik

MAĞAZA TEMİZLİĞİ

Küreselleşen bu dünya da eskiden insanlar kendi temizliğini kendileri yaparlardı ve bu sebeple insanlarında iş bulmada zorluk yaşardı. Zaruri ihtiyaçtan doğan bir sürü meslek doğduğu gibi bizlerde bu işlerle, memnuniyetle ilgileniyoruz. Deneyimli ekip arkadaşlarımızın amacı, bu mesleği büyütüp hor görülmemesini ve yükseltilmesini hedefliyoruz. İhtiyaçtan ihtiyaç doğar sözüyle sizlerin temiz bir ortamda çalışmanıza önem veriyoruz.

Alışverişte, mağazanın saygınlığı açısından temizlik en zaruri ihtiyaçlardan birisidir. Müşteri mağazanın içeriğine ve temizliğine bakar ve müşterileriniz sizden de bunu bekler, temiz ortam olduğunda göz alıcı parlaklığıyla ilgi çekip mağazanıza adım atar. Karanlık bir ortam insanların içini kararttığı gibi yeterince temiz olmayan bir ortam da benzer şekilde içimizi sıkar. Temiz ortam ise içimizi ferahlatır; bu sebeple etkili alışveriş için mağaza temizliği konusunda bizler deneyimli ekip arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Sizlerin ferah bir yerde alın terinizle çalışmayı, mağazanıza gelen müşterilerinizin de mağazanın temizliğinden etkilenip tercih sebebi olmanızı önemsemekteyiz. Temizlik şirketimiz her türlü konuda büyük bir titizlikle önemseyip, ekip arkadaşlarımızın da bakıma ve temizliğine önem veren deneyimli arkadaşları seçmekteyiz. Her türlü cam temizliği, parke temizliği, dış cephe temizliği, zemin temizliği ve mağaza temizliği deneyimli ekip arkadaşlarımızla ihtiyacınız olan hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca aylık temizlik, günlük temizlik hizmetleri ekip arkadaşlarımız doğrultusunda değerlendirmekteyiz. Böylelikle ekip arkadaşlarımızın, bir kuvvetten bin kuvvet doğar tabiriyle sizlerin desteğini ve teşekkürlerini almaktayız. Bizlere olan güveniniz bizi daha da şereflendirip bizim de sizin tercihiniz olmak dileğinde olup, ekip arkadaşlarımız 7/ 24 saat çalışmaktayız.

Her şeyden önce, ferah temiz bir dünya olmasını temenni ediyoruz. Bizler ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla mağaza temizliği konusunda çalışmaktan memnun olan ve olmaya devam etmek istiyorsanız çaldırmanız yeterli ya da mail karşılığı sizlere ekip arkadaşlarımız geri dönecektir. Deneyimli ekip arkadaşlarımız mağaza temizliği için size sıcak bir gülümseme ile karşınızda olacaktır. Temiz toplum ve temiz kent olabilmesi ümidi ile…

Sık Sorulan Sorular

  • Temizlik için kaç kişi gelecek? – Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve iş yüküne göre temizlik elemanı sayısı belirlenmektedir.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Temizlenecek alanın büyüklüğü ve iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir.