gun-temizlikgun-temizlik

EV TEMİZLİĞİ

Yılların verdiği birikim ve tecrübe ile temizlik hizmetlerinde öncülük etmeye devam ediyoruz. Değişen dünya ve yoğunlaşan iş temposundan dolayı Ev Temizliği oldukça zor ve yapılması gerekli temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. İnsanlar kendi evini temizlemeye zaman ayırmakta bir hayli zorlanmaktadır.

Özellikle çalışan, çocuk büyüten anneler, bekâr yaşayan erkek ya da kadınlar temizlikle uğraşmak zorunda kaldıklarında kendi sosyal hayatları ya da izin günlerinden feragat etmek durumunda kalmaktadır. Biz Gün Temizlik olarak güler yüzlü personelimiz, hijyenik ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile yenilikçi fikir ve teknolojik ekipmanlarımızla evinizi sizin yerinize temizlemeye hazırız. Kendinizin ve ailenizin sağlığı için hastane hijyeni ve otel konforu düzeyinde vermiş olduğumuz hizmetimizden faydalanmanız için bizi seçin. Yalova ev temizliği ve diğer şehirlerimizde ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Günümüzün teknolojisi ile evinizi organik temizlik ürünleri ile temizleyelim.

Villa, yazlık, apartman, daire gibi yaşam alanlarına temizlik hizmeti vermekteyiz.

Evlerinizde kaliteli ve hijyenik temizlik nasıl yapılır görmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

  • Evimi temizlemeye kaç kişi gelecek? – Evinizin genişliği ve şartlarına uygun olarak personel sayımızı belirlemekteyiz.
  • Memnun kalmama durumunda ne oluyor? – Tüm temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaktayız.
  • Temizlik hizmeti ne kadar sürüyor? – Evinizin genişliğine göre süre değişebilmektedir.